x

Замовити зворотній дзвінок

Ваше ім'я

Ваш телефон

x

Про нас

Здание фирмы Радмир

Фірма «Радмір» ДП АТ НДІРВ була створена у 1996 році на базі одного з підприємств з розробки та виробництва космічної техніки. Сьогодні «Радмир» — провідний виробник медичного обладнання в Україні.

Основним напрямком діяльності підприємства є розробка та серійне виробництво складної медичної техніки: мамографічних комплексів, приладів ультразвукової діагностики, апаратів короткохвильової магнітотермії та локальної мікроволнової гіпертермії простати, а також ряду фізіотерапевтичних апаратів.

Наша місія —  збільшити рівень діагностики та раннього виявлення онкопатологій та хронічних захворювань, надавши медичним установам краще обладнання за кращими цінами.

Наші клієнти: державни медичні та лікувальні установи, приватні клініки та медични центри, благодійні фонди, фізичні та юридичні особи, які працюють в сфері медичного бізнесу, представники МОЗ та областних департаментів охорони здоров'я.  

 Структура підприємства:

  • відділи розробників за напрямками;
  • конструкторський відділ, що забезпечує розробку КД та супровід виробництва медичної техніки; 
  • виробничі підрозділи;
  • сервісний центр, що забезпечує проведення пуско-налагоджувальних робіт та обслуговування медичної апаратури в період експлуатації.

Всі підрозділи підприємства забезпечені висококваліфікованими співробітниками, які мають величезний досвід у розробці та виробництві апаратури та забезпечують необхідний сучасний рівень якості медичної продукції.

Всі аспекти діяльності фірми «Радмір» керуються за єдиними принципами, в рамках єдиної інтегрованої системи управління якості, яка відповідає вимогам стандарту ДСТУ ISO 13485:2016.

За 20 років роботи в Україні було реалізовано понад 1800 приладів УЗД та понад 500 мамографів виробництва фірми «Радмір». Обладнання також експортується до країн СНД, Азії та Близького Сходу.

Фірма «Радмір» має довготривалі та плідні науково-технічні зв'язки з провідними медичними закладами України, у тому числі з Інститутом проблем кріобіології та кріомедицини НАН України, Харківським НДІ неврології та психіатрії, Харківським інститутом терапії ім. Л.Т. Малої, Київською та Харківською медичною академіями післядипломної освіти, Міністерством охорони здоров'я України, Українською асоціацією фахівців ультразвукової діагностики, асоціацією урологів України, асоціацією радіологів України, інститутом раку АМН України, Київським та Харківським НДІ радіології, а також з Московським мамологічним центром Міністерства охорони здоров'я РФ.

Підприємство відзначене знаками «Виробник кращих вітчизняних товарів року 2005», «Підприємство року 2010», «Державна премія України в галузі науки і техніки 2013».

Історія

На початку 90-х років після розвалу СРСР і погіршення фінансування космічної галузі Науково-дослідний інститут радіотехнічних вимірювань (НДІРВ ) був змушений шукати шляхи для збереження свого наукового потенціалу, висококваліфікованих кадрів і наукомістких технологій.

Одним з перспективних напрямків була розробка і серійне виробництво складної електронної медичної техніки . Цей напрямок поклали на нову самостійну структуру, яка в 1996 році була створена на базі підрозділів НДІРВ - одного з провідних підприємств з розробки та виробництва космічної техніки в Україні. Директором фірми «Радмір» ДП АТ НДІРВ був призначений кандидат технічних наук Литвиненко С.В.

Справа в тому, що однією з сильних сторін харківських винахідників спеціальної апаратури для космічної галузі була розробка приймально-передавачів. А саме вони є найбільш функціонально важливими в апаратної частини приладів ультразвукової діагностики. Тепер приймачі власної розробки працюють в «мирному» ультразвуковому діапазоні. Набувши певного досвіду в розробці приладів ультразвукової діагностики ( УЗД ), в 1993 році був проведений перший в Україні прилад УЗД ТІ-628. Потім серійно було вироблено апарати ТИ-628А, ТИ-628М, Радмир М, ULTIMA Pro-10, ULTIMA Pro-30.

На сьогоднішній день фірма «Радмір», з огляду на власний досвід і рівняючись на досягнення світових лідерів, налагодила випуск суперсучасного приладу УЗД - ULTIMA PA EXPERT , який став нашою справжньою гордістю.

Прилад ULTIMA PA EXPERT - це перший в Україні національний прилад УЗД з якістю візуалізації та технічними характеристиками кращих світових аналогів: до 9216 каналів обробки сигналів, комбіновані режими кольорового картування, фільтри інтелектуальної обробки сигналів, режим кольорового картування пульсуючого кровотоку, багаторакурсне складне зображення, широкий спектр клінічного застосування.

У приладі реалізований революційний режим - зсувнохвильової еластографії , який дозволяє візуалізувати і кількісно оцінювати жорсткість тканин, в тому числі онкопатології.

Поява приладу ULTIMA схвально сприйняли і підтримали як провідні фахівці ультразвукової діагностики, так і керівники системи охорони здоров'я. 

Крім приладів УЗД, фірма «Радмір» виробляє цифрові рентгенівські діагностичні мамографи МАДИС і СИМА.

Перший дослідний зразок цифрового мамографа МАДИС з'явився в 1997 році. Тоді колектив фірми «Радмір» зумів використати новітні цифрові технології в конструкції нового покоління мамографів МАДИС для діагностики стану молочної залози . З 2012 року серійно виробляється стаціонарний цифровий мамограф СИМА з підвищеними діагностичними можливостями. Спеціальні режими, які використовуються в цих мамографах, значно знижують рівень опромінення пацієнтів і медперсоналу, а також дозволяють зменшити витрати на витратні матеріали, які зазвичай пов'язані з використанням плівкових мамографів. Роздільна здатність апаратів до 8 пар ліній на міліметр, що відповідає світовим стандартам в даному класі апаратів.

Цифрова технологія візуалізації (тривалість прийому не перевищує 10 хвилин) нарешті дозволила лікарям-рентгенологам (мамологам) обмінюватися інформацією, користуючись Інтернетом.

Ще одним напрямком є виробництво апарату мікрохвильової гіпертермії простати АЛМГП для нехірургічного лікування (термотерапії) доброякісної гіперплазії (аденоми) передміхурової залози і неспецифічних простатитів. АЛМГП-01 дозволяє проводити лікування амбулаторно за один сеанс протягом однієї години. Вплив здійснюється локально за допомогою мініатюрного випромінювача мікрохвиль, який вводять в область простати за допомогою уретрального катетера. Лікування хронічних простатитів проводять методом трансректальной мікрохвильової терапії і трансректального вібраційного масажу. Для підвищення ефективності одночасно з вибромассажем може проводитися термотерапія. Вимірювання і контроль температури стінок уретри і прямої кишки здійснюється завдяки використанню оптоволоконної технології.

Також фірма «Радмір» випускає ряд фізіотерапевтичних апаратів:

  • АНЕТ-50М — багатофункціональний апарат для низькочастотної терапії;
  • АМВТ-50 — апарат для дециметровохвильової терапії;
  • УЗТ-13.01 Ф-R — апарат для ультразвукової терапії;
  • УВЧ-60R — апарат для лікування запальних, травматичних і інших захворювань. Терапевтичний ефект досягається впливом на тканини пацієнта електричної складової ультрасверхвисокочастотного поля, що викликає тепловий і осциляторний ефект.

Зв'яжіться з нами

Ваше ім'я

Ваш e-mail

Ваш телефон

Повідомлення