x

Замовити зворотній дзвінок

Ваше ім'я

Ваш телефон

x

Апарат локальної мікрохвильової гіпертермії простати АЛМГП-01

Лікування простатитів методами трансректальной мікрохвильової гіпертермії і трансректального вібраційного масажу.

В результаті мікрохвильового нагріву підсилюється артеріальний і капілярний кровообіг, збільшується число активно функціонуючих капілярів стінки прямої кишки та передміхурової залози, посилюється струм лімфи. Після проведення курсу лікування нормалізується кровообіг в залозі, підвищується місцева тканинна резистентність, припиняється запальний процес.

Гарантія успіху в лікуванні простатитів підвищується застосуванням комбінованого методу трансректальной мікрохвильової гіпертермії і трансректального вібраційного масажу.

Лікування доброякісної гіперплазії (аденоми) передміхурової залози мінімально інвазивним методом трансуретральної мікрохвильової термотерапії. При трансуретральной мікрохвильової термотерапії використовується змінне електромагнітне випромінювання, в поле якого іони і електричні диполі (молекули води) починають здійснювати коливальні рухи, тим самим підвищуючи температуру в клітинах. При відповідній експозиції певного рівня температур відбувається загибель клітини.

Трансректальная мікрохвильова гіпертермія

При трансректальной мікрохвильової гіпертермії нагріванню до температури від 41 до 43°С піддається стінка прямої кишки і область задньо-бічній поверхні передміхурової залози. Глибина шару ефективного прогріву від 1 до 2 см.

Локальність впливу забезпечується мініатюрним випромінювачем мікрохвильової енергії. Спеціальний датчик температури, установлюваний у зоні максимального випромінювання, забезпечує безперервний контроль температури нагрівання і підтримання її на заданому рівні. Спеціальний ректальний катетер забезпечує охолодження стінки прямої кишки і оберігає її від перегріву.

Підвищена, в порівнянні з діатермією, температура і режим циклічного нагрівання забезпечують більшу терапевтичну ефективність впливу.

Після проведеного курсу лікування нормалізується кровообіг в залозі, підвищується місцева тканинна резистентність, припиняється запальний процес.

На відміну від діатермії, дарсонвалізації, лазерної терапії даний метод забезпечує більш інтенсивний вплив на пацієнта і його безпеку.

Безперервний контроль температури здійснюється за допомогою волоконно-оптичної термометрической системи. Контроль температури здійснюється на рівні уретральной стінки в середній частині залози в зоні максимального мікрохвильового впливу.

Трансректальний вібраційний масаж

При трансректальном вібраційному масажі вплив, що представляє собою механічне коливання з частотою від 1 до 5 Гц і амплітудою від 1 до 5 мм передається через ректальну стінку в область задньо-бічній поверхні передміхурової залози і дна сечового міхура.

Результатом такого впливу є поліпшення дренажної функції ацинусів, підвищення м'язового тонусу передміхурової залози і ректальної стінки, посилення венозного відтоку, збільшення числа активно функціонуючих капілярів.

Вібраційний подразник активізує систему гіпофіз-кора наднирників і підвищує вміст в крові глюкокортикоїдних гормонів типу кортизону і гідрокортизону, що надають виражений протизапальний ефект.

Вібраційний масаж здійснюється за допомогою спеціального ректального катетера.

Для підвищення ефективності впливу одночасно з вібраційним масажем проводиться термотерапія, здійснювана за рахунок підігріву рідини, що циркулює в цьому ж катетері.

Температура рідини може регулюватися в межах від 37 до 42°С.

Трансуретральна мікрохвильова термотерапія

Використовуваний метод трансуретральної мікрохвильової терапії дозволяє проводити лікування аденоми простати амбулаторно за один сеанс протягом приблизно однієї години.

Даний метод показаний для лікування пацієнтів, яким через протипоказання до наркозу відмовлено в оперативному лікуванні, а також пацієнтам, які бажають уникнути хірургічне втручання у разі відсутності позитивного ефекту при медикаментозному лікуванні.

Терапевтичний ефект обумовлений видозміною аденоматозної тканини після нагрівання її до температури 45 ... 55°С.

Вплив здійснюється локально за допомогою мікрохвильового випромінювача, що вводиться в зону передміхурової залози за допомогою уретрального катетера, що забезпечує охолодження уретри при проведенні сеансу лікування.

Проведення сеансу лікування здійснюється автоматично за програмою. Лікар має можливість внести корективи при проведенні сеансу. На екрані монітора відображаються поточні значення температури і потужності.

Безперервний контроль температури здійснюється за допомогою волоконно-оптичної термометрической системи. Контроль температури здійснюється в центрі передміхурової залози в зоні максимального мікрохвильового впливу на рівні уретральной стінки. Для забезпечення безпеки пацієнта також контролюється температура ректальної стінки з використанням трьох датчиків температури.

 Робоча частота, МГц 915±15 
 Вихідна потужність, регульована з дискретністю 5 Вт в діапазоні, Вт  0…80
 Абсолютна похибка вимірювання температури, ˚С, не більше  0,2
 Амплітуда вібрації, мм  1…5
 Частота вібрації, Гц  1…5
 Габаритні розміри, мм  565х940х425
 Маса апарату, кг, не більше  70
 Потужність, споживана від мережі, 50 Гц, 220 В, ВА, не більше  950
 Уретральний катетер разового застосування:
 - діаметр робочої частини, мм  6,5   
 - довжина робочої частини, мм  500
 Ректальні катетери багаторазові:
 - діаметр робочої частини, мм  20   
 - довжина робочої частини, мм 120