x

Замовити зворотній дзвінок

Ваше ім'я

Ваш телефон

x

РАДМИР - ми допомагаємо Вам здійснити мрію

Ваш медичний діагностичний центр, кабінет фізіотерапії

Медичні діагностичні центри по праву вважаються одним з основних "стовпів" для забезпечення якісного медичного сервісу по всьому світу.

Ви медичний фахівець і ви плануєте відкрити власний бізнес — медико-діагностичний центр, або кабінет фізіотерапії. Запуск медичного діагностичного центру — це трудомісткий процес, тому що Вам буде необхідно придбати стандартне обладнання (діагностичні прилади можуть бути дуже дорогими), а також спроектувати і побудувати під них робочі місця. Без сумніву, цей вид бізнесу вимагає грамотного підходу до процесу підготовки стратегії та її здійснення на всіх етапах реалізації.

Важливо відзначити, що Ви маєте ліцензію і практику в якості спеціаліста медичного центру, але ви не проектувальник, не будівельник або виробник медичного обладнання. І Вам необхідно впоратися з цим аспектом бізнесу в той час як Ви продовжуєте піклуватися про Ваших основних завданнях.
В цьому Вам знадобитися підтримка фахівців в будівництві і виробництві діагностичного обладнання, природним і незаперечною перевагою є рішення "під ключ" з одних рук. Таке рішення позбавить Вас від втрати часу на тривалі технічні переговори і консультації, а також нескінченні комерційні переговори з різними постачальниками та підрядниками.

РАДМИР — провідний національний виробник складного медичного обладнання. З 1996 року має весь необхідний досвід для того, щоб допомогти Вам здійснити такий проект і втілити Вашу мрію в життя.